XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!

In jos 
+3
XReaper
FunKySsS
Pshy
7 participanți
AutorMesaj
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:34 pm

Arrow Buna...
Arrow Imi cer scuze ca am editat totata sugestia...dar a fost din greseala...
Arrow Si am refacuto printr'un nou edit .... sper ca mai simpla si mai inteleasa...deoarece unii mau "acuzat"ca fac asta doar pentru mine ca am eu lv mare...si pt ca nu stiu ce nu am eu si au toti etc...

Like a Star @ heaven In fine sper sa fiu mai inteleasa acum.....Si eu asta no fac pentru mine:P...eu pe server am tot ce vrea orice item..oricati ban vreti...si lv mare deci nar fi cazu sa o fac pt mn...si daca spuneti ca mam plictisit de ele nu nu mam plictisit dar ar da o a doua fata a serverului...Smile

Arrow Am o sugestie care am vazuto pe multe sv...si care ar fi frumoasa si pe sv asta...

Arrow Stiu ca sv este in lucru...cu host site etc...dar pe viitor poate var fi de folos ideea asta
Like a Star @ heaven Sa incepem....
Arrow In primul rand armele noi...sa se mai bage 2,3 arme noi care sa fie de lv mai mare de 110 si una de 125-127...stiand ca se creste foarte bn si repede...chiar daca este lag in xpub-island2
Arrow Si in al 2-lea rand armurile sa se bage ceva:-? diferit si tt aja ma gandeam la un lv mai mare pt a nu avea chiar toti....
Arrow Aceste iteme le puteti baga sa se faca printr'o donatie sau prin a se evolua din o anumita arma/armura....

Like a Star @ heaven Asta a fost parerea mea sper ca m'ati inteles nu ca data trecuta:)

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Multumesc Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Ultima editare efectuata de catre Pshy in Vin Apr 22, 2011 9:06 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
FunKySsS




Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:42 pm

Ar trebui sa scazi pretul de evoluare pt ca de ex la lv meu 123 deabia mai cad yang sh foarte greu sa fac 1,5kkk ... itemele nu prea se mai vand ca e criza ... Smile)) deci cea mai buna ar fi scaderea pretului de evoluare sh ideea ar fii perfecta.
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 10:06 pm

Nu nu ar fii corect deloc.... samanii cresc si greu.. Si da ar fii o dieee buna dar macar acea arma de level 125-127 sa o poti cumpara doar prin donatii la fel si armura. Eu zic ca se pot evolua destule arme ... cat de multe vrei ? va fii un haos.. am mai vazut un server cu 10 kinguri si nu stiai care este cel mai bun si cu inca vreo 50 de arme noi ... si nu era frumos deloc nu stiai ce si cum e bun ... Cred ca sugestia ta este "bad" imi pare rau Sad
PS: Parerea mea Wink , stiu ce zic, caci am mai jucat .. si stiu ce vorbesc va fii o amestecatura totala lipsa de timp pt ga si pt server Wink
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 10:44 pm

Like a Star @ heaven Intre shaman si alt caracter nu este nici o diferenta"cresti la fel,omori la fel"

Like a Star @ heaven Arrow Nu va fi nici un haos;)

Like a Star @ heaven Eu nu am spus 50 de arme,10 armuri etc....eu am spus o armura noua sa fie ceva diferit inloc de titan sa fie serverul frumos si inca 2-3 arme sau una singura sa nu fie doar astea care le cunosc toti....

Like a Star @ heaven Sa fie ceva diferit....oricum tiai spus parerea "parerea mea despre raspunsul tau este ca ai raspuns fara sa gandesti la ce m'am referit"
Arrow Nestea si Frag3l stiu despre ce vorbesc eu
Like a Star @ heaven Intereseazate sau citeste pana pricepi ce vreau sa spun:P
Arrow Scuze ca am spus in felul asta dar asta'i adevarul

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Sv va fi mai frumos dca au cateva arme noi si armuri mai frumoase nu otel cu o nuanta albastra
:arrow:Sv va fi mai populat etc....
Arrow Arrow Ce am spus eu mai sus a fost gandita si nu am spus la abureala....Am spus ceea ce se poate face si ceea ce va duce mai departe...

Like a Star @ heaven Oi fi jucat uh pe multe sv...dar poate ai jucat pe sv care sunt facete de a pierde timpu etc... Wink
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 9:24 am

Tu chiar ai problema cu iteme noi Smile) de ce nu pleci si intri pe alt server care are o gramada de iteme ?

Care'i problema ta? Dai level 127 si nu stii cum sa te faci bun in pvp , sau ce ?Smile)
Frag3l/Nestea daca ar fii sa mai bagi ceva nou armura sau arma baga dar sa o poti cumpara DOAR PRIN DONATIE ...
Sus In jos
xDelicventa




Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Cred Ca Sunt Foarte Clara ...    [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 10:01 am

Exclamation Idee Bunicica . Dar Sunt Si Cateva Nemultumiri Auzite La Multi Jucatori Al Metinului !!!

Arrow Dc. Sa Fie 1.500kk Evoluatul ??? Nu Este Destul 1kkk ?

Arrow Dc. Sa Fie Arme Noi De Lv.125-127 ??? Nu Este De Ajuns Lv. 122 ??? Evil or Very Mad Ai Facut Tu Lv. 127 Si Vrei Sa Fii Ce-l/a Mai Bun/a Dupa Sv. ?

Arrow Dc. Sa Nu Fie Si Pt Shaman Arme De Lv 125-127 ? - Chiar Dak Nu E Corect Lv. 125-127 La Iteme ... Shamanul Este Tot Caracter Al Metinului ... Se Poate Creea Hwang IV Pt. Shaman ... Am Un Screen Cu Un Hwang IV De Shaman Dupa Alt Sv. Arata Prea Frumos ... Fac Screen Cu Arma De Shaman Care Pe Sv Asta Nu Este ( Si Clopotel , Si Evantai )

Wink Va Rog - Cei Din Echipa Metin (OwN , Ga , GM) - NU FACETI ITEME NOI !!! SUNT DESTULE !!! Twisted Evil

Exclamation Va Multumesc !!! Like a Star @ heaven O Sa Intru Sa Mai Vad Comentarii !!! - Pt. Contactare (GM , GA , OwN) ... ID: baby.c001 Va Sta La Dispozitie !!!

IDEE FOARTE REA !!! CEA CARE A LASAT MESAJUL CU PROPUNEREA ... INTRA PE MESS. SI VB PE MESS ... ITI DAU EU UN METIN CU TOATE ITEMELE ...
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 10:59 am

Arrow Eu nu m'am referit sa nu fie si pentru saman....m'am referit sa fie o arma care poate fi purtata de war ninja si sura si pentru shaman evantai sau clopot..dar daca nu ganditi...

Arrow Am mai spus n am facut acest topic pentru ca am facut eu lv mare si deoarece m'am informat si am cautat diferite servere ff populat....care au succes in pleyeri etc

Like a Star @ heaven Eu doar miam spus parerea si asta nu o fac...nu o spun pentru mine o spun pentru tot serverul...

Arrow Eu doar vreau sa ajut cu sugestii...pentru a face sv mai frumos si mai populat....

Arrow Sincera sa fiu am cautat pe comunitati etc...unde este acest sv postat....si am observat ca multor pleyeri nu le place deoarece nu au itm deajuns...."adica..sunt iteme dar vor ceva mai diferit...nu doar cele care le stiu absolut toti..."

Arrow Eu am spus doar asa ca fapt divers sa se faca cu 1,5kkk....poate sa faca si prin donatii...mie mie indiferent...si dc sa fie 1kkk.."nu aveti bani nu?"

Arrow Poi normal ca nu aveti bani daca nu sunt iteme din care sa faceti...eu una fac banii la greu ...."chiar si 4kkk pe zi"Wink daca sti sa joci

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Daca nu va mai baga ceva nou sincera sa fiu si nu numai eu o spun si multi alti care stiu sa joace si care stiu s aprecieze SV NU VA FI POPULAT....

Arrow Sunt sv care au aceleas iteme dar...itemele se fac mai greu si...nu sunt maxim de lv 80 "ca sa le poata purta toti" daia mam referit si la lv maxim

Arrow Sunt multe sugetsii care daca as sta cu Nestea si Frag3l de vorba ei le va intelege si isi vor da seama de ceea ce vreau sa spun si ceea ce va face sv populat si frumos...

Arrow Nu mai spun nimik ca voi sunteti dupa ro 100% Daca aveti sirus sunteti ok;)

Arrow Ms ca nu ati fost deacord cu mine unii....Smile)

Arrow Am citit mai sus la arme sa nu fie si de 122...dc sa fie de 122 ca ai tu 122:))...asa mi'am dat seama ca nu esti deacord pentru ca nu ai bani si lv pe care lam spus mai sus...

Arrow Oricum...multi spun tot felul de vorbe~> Nu este idee buna....Dute pe alt sv daca vrei... si tot astea......Ei spun asta pentru ca nu au bani


Arrow Singuru care a priceput cat de cat a fost ~>FunKySsS<~

xReaper...Nu am nici probleme...si nici nu plec...mai bn taci daca esti nou venit si ai facut si uh dabia 90-100...si stiu sa ma fac si bun pvp...La lv 100 cu shamanca rupeam aproape tot regatu;)..dar daca tu nu cunosti..asta e

Like a Star @ heaven Si eu am dat o idee sa evolueze... le poate baga prin donatie dar...sa bage:| Am spus si mai sus...si o mai spun...Mie imi este indiferent...nu sunt ca alti nu dau exemple sau nume:))


Arrow Nestea si Frag3l...daca sunteti macar 40% de acord cu se am spus...contactatima pentru a va spune mai clar dc si cum...

Arrow Cei care imi mai spun sa ma duc pe alt sv......Dece sa ma duc?...Nu ma duc pentru ca vreau sa ajus acest sv...Si daca ar fi sa ma las de el stiu multe sv care sunt ff populate..si care au ceea ce am spus

Arrow Deacea am si pus topicul...sa fie populat........Si daca este populat itemele si banii see vor face mai usor pentru ca o sa aveti cui sa i le vindeti si voi la randu vostru de la cn sa cumparati ce aveti nevoie...


Arrow Eu una am terminat cu SPAM....


Like a Star @ heaven Nestea si Frag3l daca aveti nelamuriri la ceea ce am spus contactatima:P

Like a Star @ heaven Multumesc
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 3:56 pm

Eu vad ca tu te oftici ca toata lumea are pose epica de 80 etc.... deasta vrei TU alte arme si armuri ?
Si care'i problema daca suntem de pe ro ? Asta inseamna ca suntem veterani Wink
PS: Stiu despre ce metin vorbesti si acolo sunt iteme in functie de donare deasta sunt multe iteme ...
CEL MAI BINE O MAPA NOUA .... \(^.^)/ CA E AGLOMERATIE SI LAG IN XPUB2...
Ca fata o intereseaza de ea Mad a facut level ce'i mai pasa ...
De cele mai multe ori nu poti creste in xpub ca este full sau la 2 grupe ma da afara ca este lag lol!
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 5:58 pm

Nu ma oftic ma copilule...am ce vrei tu pe sv:))...tiam sps daca nu'ti convine nu te mai amesteca aiurea tiai spus parerea odata gata

Esti nou pe sv si comentezi aiurea....

SI CARE E PROBLEMA TA...AM FACUT LV ASTA LA FEL CA SI CEILALTI....EU NU AM AVUT PROBLEME CU LAGUL ETC..? A FOST SI E ACELAS LUCRU:))

SI MAPA NOUA NU MAI BAGA DEOARECE SUNT 2...A SI SPUS CA SUNT DEAJUNS..Wink

Nu si tiam mai sps dar daca tu nu pricepi mai bn taci......

I'am dat lu 1ShoT CAND AVEA NEVOIE DE BANI O POSEDATA WAR MOCA SI UH IMI SPUI MIE CA VAD LA ALTI SI NU AM ETC=)) "Asta a fost printre faptele care le'am facut"~~> Am dat intr'o zi 1kkk moca;) "BINE NU DOAR LA O PERSOANA...!!!"


NU ESTE VORBA NUMAI DE MINE ESTE VORBA DE INTREG SV.....SI DACA NU VA FACE CV MAI NOU MAI FRUMOS NO SA ATRAGA PLEYERY NICIODATA



NU MA INVATA UH PE MN METIN SAU CE SA FAC ETC....PE M NU MA INTERESEAZA PAREREA TA....DACA AI STI METIN BINE TIAI DA SEAMA DESPRE CE VORBESC....



NU MAI LASA RASPUNS CA LASI DEGEABA.... SI APROPO LAGUL DIN XPUB2 NU IL FAC ITEMELE ETC.....DACA NU GANDESTI SV NU ESTE HOSTAT ASA CA TACI

TI-AM MAI SPUS TIE.....M'AM INFORMAT SI AM CAUTAT DESTUL DE MULT NU AM FACUT TOPICU AIUREA....EU NU SUNT NONAME SA STRIC SV INTELES? SPER CA~> Twisted Evil Wink


Nestea si Frag3l contac la YM: sis.toxiclove~> Sa va spun voua mai clar ca aici se baga unu gen reaper si nha spune numai prostii ... Evil or Very Mad
Sus In jos
dead1234




Mesaje : 10
Data de înscriere : 14/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 6:16 pm

Eu sunt pro da sunt prea scumpe la upgrade asa ca fa si tu macar 500kk nu 1.5kkk e scump tare si iti dai seama Very Happy Cu tot respectu Pre Iubitul vostru player DeaD Very Happy
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 7:34 pm

Hai ca deja faci spam...
Si NU VORBI TU DESPRE MINE CA HABAR NAI CINE SUNT SI CAT DE BINE MA PRICEP LA UNELE LUCRURI;)
Si apropo nu am vazut pe nimeni care sa lase de serveru asta din motiv"aa prea putine iteme numi place" Wink
M'ai spart ai dat 1kkk la playeri Smile)) cem'i arati ? :-? Crezi ca'mi pasa ?
Si oricum nu a zis nimeni de iteme decat tuh ... stiu despre ce metine vorbesti si singurul populat romanesc cu o gramada iteme noi este dedicat mai mult pentru adulti si daca nu ma insel mai toti sunt adulti , cea mai in varsta este o femeie de 47/57 de ani Wink
Defapt nu e vorba de popularitate, tu vrei iteme noi si nu stii ce argumente sa aduci ... ba ma ataci pe mine ca nu stiu nimic ba stii sa zici ca ai vazut server full si ca au iteme noi oricum adevaru e ca vrei tu iteme noi si gasesti argumente de tot rasul .LASO BALTA....
PS: LAGUL NU MI'L FAC PLAYERII ? HAI CA MAI LAMURIT CU CUNSTIINTELE TALE Smile) BAI NU VA LUATI DUPA ASTA CA AJUNGE SERVERU PRAF... Smile)



AI GRIJA PE CINE FACI COPIL ! EU NU SUNT CA AUROLACII TAI DIN FATA BLOCULUI/PORTII CU CARE SPARGI TU SEMINTE !
Sus In jos
xDelicventa




Mesaje : 2
Data de înscriere : 18/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 8:15 pm

Dak Eu Nush. Metin... Maicata Stie ? M-ai Facut Sa Rad Smile


Exclamation 1kkk Cred K L-ai Dat (IUBITULUI TAU , PRIETENILOR/COLEGILOR TAI) Posedata am dat si eu ... 600kk ma kk pe ei ...



Exclamation 1kkk ma refeream pt cei de lv. mai mic care nu pot face bani !!!



Exclamation lv 122 - Nici nu am lv. 122 - K , are drepate Rapperul cu laggul ...




Exclamation Copii sunt parintii tai ... nu cred k esti tu in stare sa ne faci pe noi copii ....



Exclamation Si dak nu tii neaparat la aprobarea ideii ... dc te umfli in pene ca o curca beata cand vb cineva de propunerea ta ?




Arrow Doar 2 persoane au apreciat ideea ta ...



Exclamation Dak gandesti ... nu mai fa SPAM ... si taci ... si dak stii multe sv. care au itemele care le ceri , dc nu joci alea si te kk pe tn la indeplinirea propunerii ?
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 8:56 pm

Delicventa pe tn nu tea facut nimeni copil si nu team bagat in seama inteles?

Sa gasit una de 14 ani max 16 sa faca chestii dastea la mn...de data asta uh mai facut sa rad:))

SI Reaper uh tot prost ai ramas cum tiam mai spus ... uh nu pricepi ceea ce vreau eu sa spun ...tu faci asta pentru ca nu iti permiti sa faci acele iteme si daca ar fi prin donatie nu te'ar lasa parinti sa donezi:))

Eu am mai sps cred ca de 10 ori nu este vorba de mine si in primul rand si Dark mia spus ca este interesanta ideea dar el este cat de cat matur....nu ca voi "unii" care nnu ganditi


Lagul nu il face itemele sau mapa ...lagul este facut din cauza sv pentru ca nu este hostat ...asa ca veziti de jocul tau


Fara alte comentarii de la pleyeri....ca oricum de la voi din cate vad nu se alege nimeni cu nimik....si faza ca am dat itm bani am dato fiecaruia care mia cerut... nu prieten etc;)


Invatati si voi sa va purtati matur nu doar din vorbe...ci si in fapte;)


Rog cei care vor sa mai raspunda la acest topic sa o lase balta nu am chef sa fac si mai mult spam din cauza unora care nu gandesc


Astept doar raspunsul Membrilor din Staff

Terminati co prostiile voastre ceea ce am spus daca se va face va aduce un mare avantaj servarului nu mie...

Eu ma pot lasa de acest servar in orice moment asa ca lasati vrajeala ca am spus cu itemele noi pt mn;)

Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 9:06 pm

Daca vreau donez cat ar dona toti prietenii tai la un loc Sad nu trebuie sal/s'o rog pe tati sau pe mami sa ma lase .. nu o face pe adulta .. k 16 ani iti dau maxim...
Imi permit sami fac itemele alea Smile
Si tu zici ca nu ne purtam matur ai facut topicu sa ne zicem parerile asta este parerea mea si tot tu zici sa nu mai zica nimeni nimic si sa vorbeasca doar ownerii ? hah !?
VA ZIC EU MAI BINE DECAT SA PIERDETI TIMPU CU ITEMELE FACETI O MAPA NOUA .. CU ALTI MOBI GEN NAGA / TAURENI , in xpub se face lag din cauza la multor iteme e pe jos si multi playeri intr'un loc micutz nu'mi vorbii tu mie despre lag/host/ servere ... ai citit un tutorial si esti experta ?
AI GRIJA CU JIGNITU!!!
Vai te ei de delicventa ca are maxim 16 ani dar tu ?Smile)

GA/GM mai bine ati face o mapa noua pentru a creste mai bine si mai ok... si asa va fii mai multa lume pana in vara vor fii cel putin 200 de playeri... NU VA LUATI DUPA PSHY FACETI ACUM ITEME NOI si se vor evolua va aavea toti itm noi si la donatii nu va mai dona nimeni asa cand vor fi 200-300 playeri bagati iteme noi doar prin donare si asa puteti sa hostati sv si sa aveti si un ban in + Wink nu va luati dupa o "JMECHERA" fiti BAIETI destepti !!!


Ultima editare efectuata de catre XReaper in Lun Apr 18, 2011 11:33 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
gangstarapp




Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 9:32 pm

o idee extrem de proasta . f proasta... in primu rand ce draq ai tu cu shamany ? pe bune ? sti kt ma abtin sa nu te injur ? in al doilea rand argumentu kre l-ai dat cu playerii e doar de interes ... defapt doar pe tn te intereseaza itemele noi.... da tot am boala pe tn k discriminezi shamany Smile)
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 11:49 pm

Nu intelegi ca la shamani am sps un evantai sau clopot:)) "exceptii shaman" mam referit la a nu fi aceeas arma... ce tot e greu de inteles si am sps crek de 20 de ori si stie frag3l si nestea ca nu fac doar pt mn si fac sa ii ajut;) am sps nu va mai spuneti parerile aiurea...astept doar de la ei;)
Sus In jos
gangstarapp




Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 11:53 pm

1- atunci ci se pare corect k pt 3 clase sa se poata face armele dintr-una singura ??? la baieeeeeeeeeeeeee


2- dc draq ai mai deskiss topic dak vrei pareri doar de la ga =))) ????? pe bune nu vezi k numa pe tn te intereseaza "itemele noi"... il sustin pe xreaper, o harta noua ar fi molt mai de folos....


3- nu te mai lauda cu actele tale de caritate k e off topic
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMar Apr 19, 2011 9:37 am

Offf Doamne Romania asta aca pui problema asa: cine ramane pe server cand:
Singura mapa care poti trece de lv 96+ este Xpubiland2 si are lag foarte mare , de cele mai multe ori la 2 grupe te da afara..
Ei n'au cum sa creasca si tu vrei arme de level maxim :-J v'am spus fratilor o mapa noua de crescut ar fii mai ok dupa a bagati iteme noi prin donare ...
O faci pe desteapta pshy, dar .... habar nu ai ce zici ....
V'am zis mai bine o mapa noua sa faca lumea 125 - 126 - 127 si apoi bagati iteme noi DAR PRIN DONATIE SA FACETI BANI PENTR A'L HOSTA !!!!



Pshy tu gandesti ca intra playeri da intrau pe servere cu iteme noi ca aveau unde sa creasca pentru a avea lvl de ele
Pe cine minti tu aiurea ?SmileFACETI FRATILOR O MAPA NOUA SA CREASCA LUMEA APOI BAGATI ITEME PRIN DONARE....
PS: Pshy facem concurs care a dat mai multi bani la prieteni ?Wink Te asigur ca mai mult metin ca mine nu ai jucat nici pe privat nici pe versiuni publice Wink
PACE !
Sus In jos
LiPtOn

LiPtOn


Mesaje : 14
Data de înscriere : 06/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 12:34 am

sunt de partea lu` Pshy...
-=>XReaper=copyl...
la o adik,majoritatea au 11-18 ani,deki sinker ma consider si eu un copyl la 15 ani,dar fara gluma,reaper se oftik ca altii au idei..
dak e el sarac n`are dekt sa stea 1 an sa fak 1kkk
frate..va oftikti "ca aveti lag","sunt bune itemele astea"...etc...
adevaru` e ca voi sunteti copii care ati aflat ce`i ala server de metin2 ro INFARA de Ro/Uk/Us...sincer nu ma intereseaza..
ma consider un juktor bun deoarece in xpub 2 fac 1kkk 1 ora(dak nu mai putzin:D)...dak ma stradui rezulta si o epik gen aqua dak ma gem 1 ora jumate
=>>Si eu m`am saturat de aqua,rinata si deserto
=>>Aproape tot regat`u au,in afara de reaper
=>>Sunt dispus sa donez si 30e pt a avea itm noi,nu cont am bany ca nu ma keama reapera
=>>Mapa de metine ar fi buna..
=>>Eu lucrez la un client(ca Pshy),baza va fi abesgaara v3.o(nu de alta dar are majoritatea itm noi so..)
=>>Nu va va trebui Mc.txt folosit...dal drq...
=>>Se conecteaza direct...fara MC ca mai ^
=>>In imagini nu va aparea "client by DanHy" or stuff,am deja client dasta pe megaupload de la scratch fakt de mne..pt serv unui pr
=>>Revin la prietenu` meu reaper cel copyl...frate..take a breake....si dak sparge ea seminte carei prob ta?makr ea se kk la Wc`u,nu la olytza
=>>Concluzie,:-bd Pshy
=>>Concluzie 2:Reaper e copyl rau:))
mic edit:by reaper:PACE:))=))
Sus In jos
gangstarapp




Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 12:39 am

bai cum poti sa spui ca reaper e saracie knd numai mie mi-a dat 2 clopote de 80 si 1 evantai de 95 si un titan Neutral Neutral Neutral Neutral + mooolti bani... vb fara sa cunosti
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 12:44 am

Offf liptone habar nu ai cine sunt si ce fac Sad si mai imi zici ca sunt copil ... tu care abea acum incepi sa simti adolescenta Sad offf .... ...
Te rog eu nu commenta aiurea nici nu am nick'ul "XReaper" dar daca esti destept nu am ce sa zic ...
FA UN BINE PLANETEI SI SINUCIDE'TE CA COMENTEZI AIUREA..
Cad ca voi ziceti da peste tot toti au deserto rinata etc ... si ce'i cu asta ?Smile Vad ca voi va ofticati!
Cum ar zice o zicala : "Tu iei haturile si apoi calul ?Smile" te rog nu te mai baga in seama
PS: MA FACI SARAC ?Smile DONEZ MAI MULT CA TINE DOAR PENTRU A SE RESPINGE IDEEA Wink
Apropo de seminte numi pasa ce face ce mananca =) mi'a pasat k m'a jignit eu nu's un prieten deal ei am dat un exemplu si vezi si tu ca poate "copilu' " asta o sati dea cu "olita" plina de rahat in cap. Wink Daca vrei cearta cauta'ma in bar Wink nu pe forum , dar in fine fiecare crede ce vrea ... crezi ca daca am scris acel "pace" m'ie frica de cineva sau ce ?Smile ahah ... Mai bine du'te si vezi'ti de treaba a da off topic aici nu faci reclama la clientu tau Wink
A da si daca nu te intereseaza de noi de ce te bagi aiurea ? Puteai sa zici pur si simplu "e o idee buna" sau "rea" .... dar vad ca iti place ceata , bun asa
Tipii ca tine se arunca si vorbesc innainte fara a stii despre cine si despre ce e vorba .... cei ca tine de cele mai multe ori au un mare "Failed" in ceea ce fac .. Smile + o bataie buna ;x
Sus In jos
LiPtOn

LiPtOn


Mesaje : 14
Data de înscriere : 06/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 10:28 am

deci eu sunt sarac?fati un bine si taci...un exemplu=NoBuffNoSeX...i`am dat titan si clopot epic...ma doare de bany...in 1 ora fac 1,5kkk dak ma kinui.
XReaper fa`ne o favoare si dute in "bar"(crek la bucatarie sa`ti puna mama un suc)...treci pe la baie si kkte in kiuveta,ca vad ca atat de duce capu..
frag3l m`am saturat de spam da odata T/C..
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 10:33 am

Deja ai facut crize de isterie ?Smile) =))) cine'i copilu ma ?
Apropo vezi ca aici e un forum asa ca ai grija cu jignirile Razz
Daca vrei jigniri si bataie hai pe strada Wink
In fine la tine baru' inseamna bucataria asta'i alta problema Smile)
Eu nu te'am facut sarac... tu ai batut un apropo de cine si ce a dat mai multe iteme ... Razz
A da ... =))))) cam ai o problema ai diaree sau ce ca numa de toaleta vorbesti ...
Sus In jos
LiPtOn

LiPtOn


Mesaje : 14
Data de înscriere : 06/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 3:12 pm

ma frate...dak atat te duce pe tine capu`...........sinucide`te pentru popor..
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 6:16 pm

Ma daca citeai tot ce am scris (SUNT SIGUR CA NU AI FACUT ASTA... ) intelegeai de ce "o fac pe copylu.."
1. Ceilalti playeri o sa creasca foarte greeeeeu in xpub 2 mai ales daca ideea ei o sa aduca playeri .. explicami si mie te rog cum ar putea ei sa creasca ... pentru acele iteme cand se face lag si la 2-3 grupe te da afara,mapa e mica si mai mult te bati cu ceilalti playeri pe mobi ca totusi iti cere la lvl 120+ la experienta acolo ai un numar de telefon Smile
2. Bine sa se faca arme si armuri noi dar sa se mai faca si scuturi si bratara colier coif etc .. epice macar sa fie totul full .Razz pentru ca ai nevoie de aparare si atribute in + ca sa faci fata la niste arme noi mai ales ca cele mai noi arme au dmg'ul foarte ridicat
PS: De aceea nu am fost de acord cu aceasta idee mai bine era o mapa noua unde sa creasca playerii fara lag
Sus In jos
Continut sponsorizat





[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Empty
MesajSubiect: Re: [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!   [SUGESTIE]Despre arme si armuri!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
[SUGESTIE]Despre arme si armuri!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestie!!
» O sugestie:D
» o sugestie
» inca o sugestie!2 [Respins]
» Frumoasa sugestie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Sugestii - Suggestions-
Mergi direct la: