XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Valentinho

In jos 
AutorMesaj
autoshow




Mesaje : 13
Data de înscriere : 19/04/2011

Reclamatie Valentinho Empty
MesajSubiect: Reclamatie Valentinho   Reclamatie Valentinho Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 12:50 am

- Numele celui reclamat - Valentinho
- Motivul - Pai, sa incepem, sunt ninja lv 95 pe lama, eram in map1, si ma dadeam pe liber si dadeam in fel si fel de jucatori de distractie, dupa care ma duc la acest Valentinho si ii dau o scuipatura, ii prind critic si il omor din prima, dupa care ii pica spada nero +9 de lv 80, logic ca am luat-o, dupa care incepe circul, se milogeste de mine vreo 30 minute in continuu, i-am explicat frumos ca e doar un joc si sa treaca mai departe, dupa care se mai roaga unpic, vede ca nu merge si incepe cu amenintarile, imi zice ca maine o sa pice tot de pe mine, ca o sa raman fara iteme si ca o sa mor eu de ciuda. I-am zis frumos "ok, pa", dupa care el, cum ma asteptam, incepe sa ma injure prin semne de genul "_|_".
- Dovada - nu am, verificati log-urile sau eu stiu..

Faceti ceva cu el ca saracul e o cauza pierduta, si vreau sa ma asigur ca nu se vor face cum zice el, ca am mai jucat si pe alte private si mi s-a intamplat, ca a doua zi sa ma vad fara cont ca am batut nu stiu ce var de GM. Pe Valentinho vreau doar sa il treziti la realitate (nu vreau sa ii dati ban sau altele) si sa ma asigurati ca nu imi voi pierde contul (am donat pana acum 12E, am ceva iteme primite).

Edit later: Mda, a inceput sa ma injure de mama si de toti mortii, nu i-am raspuns ca se vede ca nu il duce capul, dar suspendati-i contul cateva zile sa se calmeze, eu sunt o fire foarte calma si in realitate, la cum m-a injurat, m-am abtinut prea mult.

Astept raspuns !
Sus In jos
 
Reclamatie Valentinho
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie ClauBossNR1 [REZOLVAT]
» Reclamatie
» Reclamatie NINJAWATER
» Reclamatie YaVuZ!
» Reclamatie YaVuZ

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Cosul de gunoi :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: