XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestie interesanta

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
danielutzu




Mesaje : 6
Data de înscriere : 23/04/2011

Sugestie interesanta        Empty
MesajSubiect: Sugestie interesanta    Sugestie interesanta        Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 9:07 am

Ar trebui sa bagati cateva misiuni de lvl mare. Cu diferenta de 10 lvl(la lv 65 o misiune. La lv 75 alta misiune). Sau cu diferenta de 20-25 de lvl.


Astfel playerii ar putea sa castige yang sau itm bune cum ar fi .Arme, armuri.
Ex de misiune:
Capitanul are o misiune.Dute si vezi despre ce este vorba.

Razboinicul. Am auzit ca aveti nevoie de ajutorul meu,

Capitanul: Ai auzit bune , am nevoie de ajutorul tau.

Razboinicul. Sunt gata sa fac orice pt dumneavoastra si pentru regatul nostru.

Capitanul. U stii fpoarte bine ca din cauza "Zeului Rosu" Regatele noastre sunt in raboi. Daca il distrugi ar mai fi un pas pana la instaurarea pacii.
Iata ce trebuie sa faci: Trebuie sa distrugi 'Zeul Rosu' si saa-mi aduci o gheara de a lui.

Razboinicul: Marele Zeu Rosu(dragonul rosu) o sa vada adevarata putere cand ne vomn intalni.

Capitanul: Atentie! Nu trebuie subestimata aceasta creatura. Este mult mai puternica decat iti poti inchipui . Formeaza o echipa care sa ate ajute

Accepta misiunea: Da, am s-o fac.
Refuza misiunea: Nu,o las pe mai tarziu.

Capitanul : Ma bucur ca ai distrus Zeul Rosu. Iata recompens ta.
1kkk si Posedat de razboinic( Daca e ninja va primi de ninja)
Sus In jos
Fiddy




Mesaje : 10
Data de înscriere : 23/04/2011

Sugestie interesanta        Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie interesanta    Sugestie interesanta        Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 9:23 am

Mda....sti ce...incearca sa faci misiunile...de la cea mai mica la cea mai mare:D si o sa primesti iteme....
Intradevar nu o sa primesti 1kkk sau posedata....dar o sa vezi....k banii aia ii faci mai repede decat ai sta sa faci misiunea;)
Oricum aceasta sugestie ar fi una...bunicica..dar gandestete Lumea prefera srv pRivat cu fun Xp...deoarece vor sa joace..pvp...pvm lv mare...nu sa stea la facut misiuni !

Gandestete la Urm. chestie .....de exemplu tu doresti ...si inca unu doreste acelasi lucru ! DAR ! nu toata lumea sta sa faca misiuniile....si daca e sa se implementeze chestii noi...acelea ar trebui sa fie pentru toata lumea nu doar pentru 1...sau 2:D






bafta !
Sus In jos
 
Sugestie interesanta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o sugestie
» Sugestie!!
» O sugestie:D
» Inca o sugestie!
» [Sugestie]MAPA de metine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Cosul de gunoi :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: