XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 sal ai ceva tare credetima

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
3xteam




Mesaje : 14
Data de înscriere : 29/04/2011

sal ai ceva tare credetima Empty
MesajSubiect: sal ai ceva tare credetima   sal ai ceva tare credetima Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 3:48 am

ar fi fain sa puna la omul betiv care se plimba prin oras o loterie care sa trecem un nr de la 1 la 10 si care nimereste nr care va aparea nu se stie sa castige o suma de yang care o va pune creatorul de la sv ar fi tare am vazut pe multe sv asceva a si sunt XD
si anca ceva daca sar puteam puneti mai multe arme la magazin si armuri puneti cas slabe alea alti o sa zica uite ce metin care nare amuri la magazin si as slabe eu nam treaba ai beton sv dar sper sa bagati arme si armuri mai multe cmv vreti
Sus In jos
Fiddy




Mesaje : 10
Data de înscriere : 23/04/2011

sal ai ceva tare credetima Empty
MesajSubiect: Re: sal ai ceva tare credetima   sal ai ceva tare credetima Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 9:17 am

1. Betivul cu loteria este:D
2. Arme mai bune in shop...e o prostie.....o sa aiba tot prostu iteme....si apoi...care ar mai fi farmecul jocului?



bafta !
Sus In jos
3xteam




Mesaje : 14
Data de înscriere : 29/04/2011

sal ai ceva tare credetima Empty
MesajSubiect: deci   sal ai ceva tare credetima Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 2:53 pm

nu ma refer arme armuri de lv 61 ma refer ca ai doar una de 42 i aia mica slaba fratilor nu arme
Sus In jos
Continut sponsorizat





sal ai ceva tare credetima Empty
MesajSubiect: Re: sal ai ceva tare credetima   sal ai ceva tare credetima Icon_minitime

Sus In jos
 
sal ai ceva tare credetima
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sal ai ceva tare credetima
» Event OX (Video)
» idee beton 2010 cel mai tare o sa va placa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Cosul de gunoi :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: