XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cateva sugestii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
autoshow




Mesaje : 13
Data de înscriere : 19/04/2011

Cateva sugestii Empty
MesajSubiect: Cateva sugestii   Cateva sugestii Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 7:14 pm

Cateva sugestii care cred eu ca ar atrage mai multi playeri.
1. Faceti ca king2-ul sa poata fi comercializat (sa poata fi vandut/schimbat/aratat/aruncat)
2. Rezolvati bug-ul de la king2 (acel bug care arata ca are 100% semi om, 100% critic si max pv +20000) si faceti sa arate bonusurile valabile si acela care la king2 de sura apare echipabil ninja.
3. Ati atrage multi playeri daca ati baga ca in dreptul numelui sa apara levelul.
4. La loterie sa fie taxa de participare 5kk si daca nimereste numarul sa castige 1-2kkk (si sa fie un numar de la 1 la 50), nu cum e in momentul de fata, bagi 50k si castigi 25kk..
5. Rezolvati cu descarcarea de pe site, daca cineva vrea sa isi downloadeze acest metin trebuie neaparat sa il downloadeze de pe torrent, direct nu merge, poate nu realizati, dar cei mai multi il downloadeaza direct si veti pierde multi playeri.

Cam asta a fost, astept pareri .
Sus In jos
Gikă

Gikă


Mesaje : 21
Data de înscriere : 19/03/2011

Cateva sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Cateva sugestii   Cateva sugestii Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 3:17 pm

Ideile sunt bune.Eu sunt PRO
Sus In jos
 
Cateva sugestii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Cosul de gunoi :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: