XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat

In jos 
+2
regele16
REGINA
6 participanți
AutorMesaj
REGINA




Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:28 pm

Slow e mana in mana cu Zepe si nci mkr nu vrea sa recunoasca ca slow a folosit hack desi statea chiar in fata lui cand batea monstrii cu hack :-j dovada aici k injura ^^
https://2img.net/r/ihimizer/img842/1641/frtitluy.png
https://2img.net/r/ihimizer/img88/498/wrwrwrw.png

https://2img.net/r/ihimizer/img51/214/aewu.png
Sus In jos
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:43 pm

uitativa ..slow ma injurat primu de ogroaza de orii..mai am poze (frag3l ti le dau pe mess daca e )..si uitativa la poza a 3-a....zice smcherila.. zepe :X (cand zice zepe face :X) ..e clar cai mana-n mana(asta a fost si motivul pentru care iam dat ban lu zepe pt ca stiam ca ei 2 sunt mana-n mana.., slow juca cu hacku in fata lui zepe iar zepe nu zicea nimic ba mai mult zepe nega ca slow are cod...deci el ar merita o pedeapsa ..nu eu..) zepe este hot ..se abtine sa nu injure dar ....e mana-n mana cu slow !! !!


Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:08 pm

regele16 a scris:
uitativa ..slow ma injurat primu de ogroaza de orii..mai am poze (frag3l ti le dau pe mess daca e )..si uitativa la poza a 3-a....zice smcherila.. zepe :X (cand zice zepe face :X) ..e clar cai mana-n mana(asta a fost si motivul pentru care iam dat ban lu zepe pt ca stiam ca ei 2 sunt mana-n mana.., slow juca cu hacku in fata lui zepe iar zepe nu zicea nimic ba mai mult zepe nega ca slow are cod...deci el ar merita o pedeapsa ..nu eu..) zepe este hot ..se abtine sa nu injure dar ....e mana-n mana cu slow !! !!


Ma ierti dar eu nu apar in poza deci...Wink. Si apropo de ce sa te injur sa ai motiv sa ma reclami? Nu`s chiar asa prost Domnul Rege!Smile
Sus In jos
k1duL




Mesaje : 7
Data de înscriere : 13/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: fuck oFF   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:12 pm

deci 1 la m`na..Nu sunt eu..
2..Cineva ma invideaza..si vrea sa imi sape groapa;) verificati ip-urile
Sus In jos
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:15 pm

ZePe nu apareai in poza , dar dupa cum vb slow cu tn cu smileuri de genu ":X" se vede clar ca sunteti tovarasi.. !
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:16 pm

regele16 a scris:
ZePe nu apareai in poza , dar dupa cum vb slow cu tn cu smileuri de genu ":X" se vede clar ca sunteti tovarasi.. !
Pai atunci o sa ii spun lui slow sa intre cu alt nume si cand te prind on spun ceva de genul "regele ;x" si sa faca screen...sa fii si tu mana in mana cu noi doi:)
Sus In jos
k1duL




Mesaje : 7
Data de înscriere : 13/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Nu am date confidentiale..ink...   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:18 pm

Deci..regele..iai promis la Dark4you ca`i dai mod..daca ma reclama;)E coleg cu mine...mia zis p mess;) deci..frate..Get a life!!
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 5:11 pm

Dupa cum am obsevat slow acuzatile despre tine nu sunt false, iar injuraturile care le faci sunt destul de grave. O sa ai block chat 72H (ore) si mai vedem Wink ce se zice cu 3x dmg (ma uit prin loguri)
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 5:13 pm

ba frag3l intra pe mess Smile)scz ca postez aici
Sus In jos
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 5:18 pm

ba dark e activ mult pe chat. si nu iam zis sa te reclame ! am zis doar sa se uite la reclmatii si sa lase un reply. !asa ca taci Wink
Sus In jos
superwar




Mesaje : 6
Data de înscriere : 17/02/2011

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: sLow scz k te dau de gol dar asta e realitatea...trebuie sa recunosti..poate vei fi iertat...In concluzie slow are hack si ar tebui sa recunoasca   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 6:00 pm

k1duL a scris:
deci 1 la m`na..Nu sunt eu..
2..Cineva ma invideaza..si vrea sa imi sape groapa;) verificati ip-urile
Sad
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 6:08 pm

T/C ! Pentru a evita spamul
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat   Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]
» [REZOLVAT]reclamatie DrogU
» Reclamatie ClauBossNr1 [REZOLVAT]
» Reclamatie ClauBossNR1 [REZOLVAT]
» Reclamatie ClauBOSSNR1 [REZOLVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: