XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SPYKER

SPYKER


Mesaje : 3
Data de înscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Undeva

DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 8:00 pm

Propun ca pe harta cea nouo sa fie un loc liber unde sa faca gm event-urile si tot in harta nouo sa apara un boss ff bun... si sa apara cam odata la 2,3 ore as sugera moartea albastra sau cv de genu nu mai tin minte cum se numeste are lvl 97 parca ,e la fel ca ingerul cu coasa .si boss-ul sa dropeze arme ca pe metin2.gx sorry pt reclamasi (stiti voi armele legendare bantuita etc) si daca ati vrea sa putem face peste lvl 127...si ca metinul de lvl 100 sa apara mai des ca au inceput sa se inmulteasca armele...Smile) Am uitat sa spun ceva la armele epice sa fie un drop mai mic... nu sa stai 10min iei 5 arme si ink ceva pe harta ia nouo sa intre playeri peste lvl 110... cam asa pentruca intra toti
deci astept pareri... afro
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro/
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitimeMier Mar 09, 2011 8:00 pm

Buna idee dar stiu ca bossul despre care vorbesti tu dropeaza arme de 75 +9 Neutral
Sus In jos
SPYKER

SPYKER


Mesaje : 3
Data de înscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Undeva

DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: deci   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitimeMier Mar 09, 2011 8:02 pm

eu nu am spus neaparat ala poate sa bage ori ce boss nui problema poate sa bage si regina de ghiata sau cum o chiama.... un boss la care sa te chinui putin sa o bati.....
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro/
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitimeMier Mar 09, 2011 8:16 pm

Daca e sa bage vreun boss eu propun sa fie cel din Atlantida! Wink regina de gheata:)...
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 3:45 pm

harti noi sunt si am bagat 2 metine de lvl 100 care dropeaza itm de lvl 75... deci nu mai adaugam nimik

T/C !
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Continut sponsorizat





DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]   DECI...HAI SA VEZI [RESPINS] Icon_minitime

Sus In jos
 
DECI...HAI SA VEZI [RESPINS]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestie de itm epice. [Respins]
» inca o sugestie!2 [Respins]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Sugestii - Suggestions-
Mergi direct la: