XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 o problema

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shadow

Shadow


Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/03/2011

o problema  Empty
MesajSubiect: o problema    o problema  Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 11:07 am

Am si eu o problema nu merge sa instalez framework si imi da eroare la fel cand intru in client ce sa fac? Very Happy
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 5:04 pm

se poate sa-mi spui ce fel de eroare iti da cand vrei sa instalezi net framework sa te ajut ?
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Shadow

Shadow


Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/03/2011

o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 7:48 pm

Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 1:23 pm

mam informat si eu despre aceasta eroare si dupa cate am aflat este din cauza windowsului...Incearca mai intai sa instalezi Net framework 2.0 si vezi daca merge peurma Wink . Net framework 2.0 il gasesti pe net Wink
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Shadow

Shadow


Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/03/2011

o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 8:12 pm

net framework 2.0 merge ........ oricum am pus alt windous si cred ca din vina windousului nu merge mtul ca la multe imi da o eroare o sa pun alt wind Smile
Sus In jos
[DiTzaa]Adx.

[DiTzaa]Adx.


Mesaje : 10
Data de înscriere : 22/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucurestii

o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 8:20 pm

Am vazut posturile de mai devreme si cauza errori este chiar windowsu`l incerca punel din nou da singura mea nelamurire: De ce Framework mie imi merge si fara Question Exclamation Question Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





o problema  Empty
MesajSubiect: Re: o problema    o problema  Icon_minitime

Sus In jos
 
o problema
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: General Help-
Mergi direct la: