XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]

In jos 
+5
LiPtOn
puffy94
eduarddark
spyderman6
[GA]Frag3l
9 participanți

Sunteti de accord cu ideea de mai jos ?
DA !
Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Vote_lcap93%Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Vote_rcap
 93% [ 13 ]
NU !
Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Vote_lcap7%Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Total voturi : 14
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 6:30 pm

Buna Ziua !

Echipa XpubMt2 are o noua idee. Aceasta este de a hosta un Site (sa facem o comunitate) cu de toate cum ar fi : Metin2 in special/ Counter-Strike/ SAMP /etc...


Acum vine ideea cea mare : Implantam Animale noi de calarit , dar ptr. a le elibera sa donati 1 Euro ptr platirea Domeniului pe 5 Ani si Imbunatatirea serverului sa nu avem probleme cu lagul , etc . Acum va intrebati : Ei au fakt server ptr donatii sau altele ? / Raspunsul este Nu . Dar , Factura la curent , internet , etc ... + ca am imbunatatit Pc pe care tinem Sv cu piese mult mai bune....deci foarte multi bani.... si dupa cum stiti suntem si in CRIZA ... Dar totusi noi vom baga si de la noi bani sa facem Serverul pe placul tuturor .

Daca va place Ideea noastra va rugam dati un vot cu DA - Cine este de accord si Nu - Cine nu este de accord .
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
spyderman6




Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: TheVampir   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:33 pm

mi se pare o idee buna deci mie imi convine ca va vi mult mai distractiv asa sper sa se bage tot felul de chestii noi! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy afro afro afro afro afro afro
Sus In jos
eduarddark




Mesaje : 1
Data de înscriere : 07/03/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 7:16 am

o idee excelenta sunt 100% de accord
Sus In jos
puffy94




Mesaje : 2
Data de înscriere : 01/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: suuper   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 4:11 pm

eduarddark a scris:
o idee excelenta sunt 100% de accord

Frate e o idee super 1 euro nu mi se pare mult dupa cum zici nu e asa usor sa tii un server de metin....sunt cheltueli foarte marii dupa cum ziceam e suuper treaba....sper ca playeri sa fie intelegatorii....



Nestea si Frag3l sunteti cei mai tari tinetio tot asa..>Very Happy< cyclops
Sus In jos
LiPtOn

LiPtOn


Mesaje : 14
Data de înscriere : 06/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 4:58 pm

deci de aici mi`a venit ideea cu server`u de SaMp:))
P.S uitati`va la Sugestii la "Comunitate" Very Happy
Sus In jos
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 6:06 pm

da ar fi foarte distractiv...dar parerea mea ar fi sa modificati clientul si de a face sa se vada si lv ar fi ff tare si sv va fi mai populat 100%Razz Ganditiva si la acest lucru:P:* cheers cheers Exclamation Exclamation Exclamation I love you
Sus In jos
alexvampir




Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/02/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 6:25 pm

Sunt in totalitate de ACORD! respect Xpub! Razz
Sus In jos
FunKySsS




Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Parerea mea ...   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 6:41 pm

Eu cred ca este o suma prea mica si cei de la banca nu vor avea cum sa puna 1 euro ...
As sugera sa implementati altfel de posedate ... celalalte care se pot face din cea de acum dar numai sa nu se implementeze ... sa se cumpere decat din item shop ... sau iteme gen /i 9939 ... le puneti la Item Shop si nu bagati preturi foarte mari pentru ca asa o sa se cumpere foarte repede si o sa mearga vanzarea foarte bine,cred eu.
V-as sugera sa ne dati aceste animale de calarit pe gratis pentru ca 1 euro ... o suma atat de mica nu stiu cum s-ar putea plati,doar daca de exemplu eu cu ownerul am fii colegi sau vecini.Mai bine luati ideea mea in considerare cu itemele acelea noi,iar sumele sa nu depaseasca mai mult de 50 lei ( 500 mii lei vechi ) cred ca asa se vor face vanzari profitabile din care veti avea bani necesari pentru tinerea serverului.Iar aceasta idee cu calul imi este indiferenta ... dar 1 euro este o suma mica spun eu ... mai bine dati calul gratis si luati in considerare ideea mea cu itemele noi.Sper sa fiu ascultat,a fost doar o parere personala a mea sper sa nu fie luata in ura.
XpubMt2 este un server dea dreptul superb ... Ar fi super tare daca ar fi un server de lunga durata si sper ca asta sa ramana asa ca pana acum,un server genial,respect celor care s-au muncit atat de mult la el sa-l faca ...
Succes !
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 8:43 pm

In item-shop am adaugat destule iteme ... Si cu cei 1 euro ptr cal se va face astfel . Se va trimite sms la un nr format din 4 cifre... Si vei primi un animal . Daca vrei ami mult specii de animale de calarit o sa fie 4 posibilitati :
1 E - 1 ANIMAL
2 E - 2 ANIMALE
3 E - 3 ANIMALE
4 E - 4 ANIMALE
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Pshy




Mesaje : 17
Data de înscriere : 02/04/2011

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 9:19 pm

Sunt de acord...Smile Dar sa mearga puse in trade,shop....Very Happy What a Face What a Face
Sus In jos
[GA]Nestea

[GA]Nestea


Mesaje : 37
Data de înscriere : 30/01/2011
Varsta : 31
Localizare : http://XpubMt2.Idle.Ro/

Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 12:23 pm

Voturile s-au terminat . Am implementat Animalele de calarit si o sa le puteti cumpara dupa site.
T/C.
Sus In jos
http://XpubMt2.Idle.Ro/
Continut sponsorizat





Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Empty
MesajSubiect: Re: Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]   Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT] Icon_minitime

Sus In jos
 
Animale De Calarit ! [VOT INCHEIAT]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Votati :: Votati !-
Mergi direct la: