XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 10:42 pm

- Numele celui reclamat : <(MOD)>DaRk
- Motivul : In seara asta la 11 : 35 un player ii tot spunea lui DaRk sa faca din zi noapte , iau eu i-am spus sa-l lase in pace ca nu stie comenzi , la care el mi-a dat stun si a inceput sa ma atace (nu este prima oara dar fiind un prieten am spus "haide ma a facut o gluma si el")
- Dovada : http://img825.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img825/8008/darkc.png&via=mupload
Sus In jos
Dark4you

Dark4you


Mesaje : 14
Data de înscriere : 20/03/2011

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 10:52 pm

Nu asta a fost motivul pentru stun frt Wink ...V-am rugat de vreo 4 ori pe tn si pe Sk1Zz sa ma lasati in pace sa imi fac trb,nu ati inteles.Oricum am martori care pot sustine k nu ma lasati in pace...Si nervii mei au o limita..Wink Shocked
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 10:57 pm

Asa este frate...ai perfecta dreptate ca nu te lasam in pace...dar trecuse ceva timp de cand te omorasem si tu mi-ai dat stun deci Smile...
Sus In jos
slidekiler




Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/04/2011

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: mda nu stiti nimica !!!   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:19 pm

Fiti atenti ..... el a fost ales gm cu un motiv pentru ca e de treaba, stie comenzi , ( NU IL TOT CRITICATI CA NU STIE COMENZI !!! SI DEALEA ) de exemplu aici cand ia dat stun ... el si-a cerut-o .... a tot comentat ca nu stie comenzi ... asa ca nu va tot luati de gm si criticati intruna pentru ca nu obtineti nimica de la ei !!! ( DE EX: A venit unu la mn si mia zis ... nu cred ca e gm numa daca imi da o rinata si nu mai stiu ce ) exempul este adevarat ... asa ca va rog frumos sa incetati . Multumesc!
Sus In jos
crissti4nu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/04/2011

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: kindeR   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:27 pm

bah fratilor eu am venit cu el la blue dar voi il tot omorati si va spus clar sa il lasati in pace sa isi faca treaba .vo nu lati ascultat si va dat stun .deci vedeti ca e totusi un MOD aveti grija si nu il enervati fratilor e ff de treaba
Sus In jos
crissti4nu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/04/2011

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Reclamatie <(MOD)>DaRk   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:29 pm

crissti4nu a scris:
bah fratilor eu am venit cu el la blue dar voi il tot omorati si va spus clar sa il lasati in pace sa isi faca treaba .vo nu lati ascultat si va dat stun .deci vedeti ca e totusi un MOD aveti grija si nu il enervati fratilor e ff de treaba
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:43 pm

crissti4nu a scris:
crissti4nu a scris:
bah fratilor eu am venit cu el la blue dar voi il tot omorati si va spus clar sa il lasati in pace sa isi faca treaba .vo nu lati ascultat si va dat stun .deci vedeti ca e totusi un MOD aveti grija si nu il enervati fratilor e ff de treaba
1. Il aperi pentru ca-ti e coleg de clasa
2.Am specificat mai sus ca trecuse ceva timp de cand il omorasem.
Sus In jos
Dark4you

Dark4you


Mesaje : 14
Data de înscriere : 20/03/2011

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:27 am

Trecuse mult timp aa? Dak uh prin 2-3 minute intelegi mult timp asta e...Scz de dublu post Sad
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 9:25 am

Deci sa va explic eu cum stau lucrurile.....

In primul rand el nu are voie sa faca zi sau noapte fara sa ma intrebe pe mn . Deoarece el daca face noapte multi playeri nu sunt de accord si mi se adreseaza mie peurma.

In al 2-lea rand are voie sa-ti dea si /stun/mute/kick daca : (Faci injurii adresate unui player,serverului sau Gm-ului sau pur si simplu daca nu-l lasi in pace Wink ) . Deci daca mai aud odata ca nu-l lasati sa-si faca treaba o sa aveti de a face cu mn Wink .

Si DaRk fi si u mai ingaduitor .... sa nu ti se mai faca reclamatii Wink
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:00 pm

T/C !
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]   Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT] Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]
» reclamatie Crancy[REZOLVAT]
» Reclamatie BadBoYaNdLoV[REZOLVAT]
» Reclamatie hacker . [REZOLVAT]
» Reclamatie MrLOve. => Rezolvat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: