XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]

In jos 
+5
Overdose
SugarBoy
XReaper
BlackAngel
ZePeQuenicko
9 participanți
AutorMesaj
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 6:30 pm

- Numele celui reclamat : <(GM)>DaRk
- Motivul : Nu-si face treaba...
- Dovada : https://www.youtube.com/watch?v=AmNw3JLnERg
Da-ti expand si 480p ca sa intelegeti ce scriem;)

P.S. : Frag3l tu stiai de video , dar totusi nu i-ai facut nimic!


Ultima editare efectuata de catre ZePeQuenicko in Vin Apr 15, 2011 6:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
BlackAngel

BlackAngel


Mesaje : 5
Data de înscriere : 01/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Fetesti

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 6:43 pm

si app nui on approape deloc ce gm mai e el dak nui deloc pe srv macar pe inv........ Mad Mad Mad Mad

ii dau dreptate lui ZePe(bine facut) Smile lol!

Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 7:39 pm

Salut! Ma de ce atacati atat GM'ul ?
1. Gm are si el scoala/liceu/facultate la care trebuie si el sa mearga.
2. Stiti nu numai voi sunteti pe sever sunt si alti playeri care il asalteaza cu PM'uri cu tot felul de intrebari ganditiva si voi sa te intrebe un player vreo 10 intrebari si sa ai vreo 30-40 de PM'uri sau mai multe la care trebuie sa raspunzi sa raspunzi.... Mad
Eu mereu l'am vazut pe server onn de cand vine la liceu/scoala sta pana tarziu in noapte... aveti si voi rabdare ca raspunde la PM eu am avut rabdare ... mereu mi'a raspuns.
PS: mi se pare un GM corect .. si isi face treaba bine .. Very Happy
Sus In jos
SugarBoy




Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Moshule veziti de treaba ca darck isi face bine treaba   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 7:58 pm

drack e apropae tot timpul pe joc . si isi face treaaba foarte bine Wink daca uh si BlackAngels aveti degand sai faceti rau lui darc luativa gandu. e un gm foarte bun iti raspunde la pm iti raspunde la intrebari .Carei problema voastra cu el???
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 8:27 pm

Sugar ... sincer sa fiu eu nu am spus ca nu este mult timp pe sv dar nici ca este...cat despre treaba cu "raspunde mereu la pm" eu ti-am dovedit contrariul...deci te rog sa nu mai postezi in topicul asta...de fapt as vrea ca nimeni sa nu mai posteze in afara de GA / Dark.
Sus In jos
Overdose

Overdose


Mesaje : 11
Data de înscriere : 10/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 8:49 pm

ma mosule poate el a luat putina pauza s-o dus la WC Smile ceva ce naiba ai cu el daca n-a putut daca u erai sa >>>> o fata Smile)) (un ex ca asa dar asta mi-o venit in cap) ii raspundeai sau daca te apuca ""treaba mare"" ii raspundeai la un jucator si faceai pe tne sau te duceai la WC Smile)) +ar exista posibilitatea sa ai cv cu dark si u ai filmat doar cand el nu ti-o raspuns poate ti-a rasp peste 1 min si u n-ai mai filmat dar nu prea cred asta dar ar fi o posibilitate deci shht Smile))))
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 8:54 pm

Overdose...mai rau ca sugar....cred ca nu te-ai uitat la video...se vede clar ca el scria si omora playerii...nu mai spun ca mai si dansa...va rog nu mai postati aiurea!...macar uitati-va la video inainte sa spune-ti ceva:@


XReaper...am inteles poate mai sunt si altii...dar tu nu vezi ca rade , vorbeste si danseaza frate? nu are treaba omu`..
Sus In jos
Overdose

Overdose


Mesaje : 11
Data de înscriere : 10/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 9:04 pm

ZePeQuenicko a scris:
Overdose...mai rau ca sugar....cred ca nu te-ai uitat la video...se vede clar ca el scria si omora playerii...nu mai spun ca mai si dansa...va rog nu mai postati aiurea!...macar uitati-va la video inainte sa spune-ti ceva:@


XReaper...am inteles poate mai sunt si altii...dar tu nu vezi ca rade , vorbeste si danseaza frate? nu are treaba omu`..

ma frate esti chior la terminarea filmului el incepe sa danseze si probabil se duce la WC ce naiba Smile)) ca nu mai zice nika Wink
Sus In jos
Dark4you

Dark4you


Mesaje : 14
Data de înscriere : 20/03/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 9:32 am

Frate eu nu am voie sa lipsesc de pa PC 5 minute?Ink o data dai dovada k esty invidios pe mine si arogant;)..Atat am vrut sa spun
P.S: Oricat m-ai injosi eu nu ma voi cobora la nivelul tau;)
Sus In jos
Overdose

Overdose


Mesaje : 11
Data de înscriere : 10/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:03 am

Dark4you a scris:
Frate eu nu am voie sa lipsesc de pa PC 5 minute?Ink o data dai dovada k esty invidios pe mine si arogant;)..Atat am vrut sa spun
P.S: Oricat m-ai injosi eu nu ma voi cobora la nivelul tau;)

AMIN !!!!!! =)))
Sus In jos
XReaper




Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/04/2011

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:04 am

Moshule nu te crezi cam zeu ?(Sa posteze numa gm/ga:| )
De ce ataca playerii ? Ca si voi va dati pe liber sil omorati ca niste obsedati de parca e premiu cine omoara GM'u castiga 99999999kkk yang, nu vezi ca el nici iteme nu si'a facut ca are treaba cu voi? Am vazut: el statea in afara cercului si il atacai sau il atacati aiurea il omorati ... of Doamne Si tot tu esti ala suparat nu ?Smile Daca vrei GM plateste si iati GM,nu ataca alt GM ca ai tu un plan si vei fi tu noul GM...
Sincer faci acuzatii aiurea.... mai mult esti invidios are dreptate Dark.
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:30 am

XReapper se vede ca nu ai citit regulamentul ... scrie clar asa :
In reclamatie au voie sa posteze doar:
- Reclamantul
- Reclamatul
- Membrii staffului
Multumit?

DaRk esti chiar incredibil...nici tu nu te-ai uitat la video? s-a uitat cineva ma? cum adica nu ai voie sa lipsesti?...ai voie dar tu SCRII in video SI RAZI + CA DANSEZI ce e asa greu de inteles??....Aolo:|
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:40 am

Deci in primul rand "Da stiam despre videoul acesta si am vb cu DaRk de ce nu raspundea . Nu poti raspunde la toti playeri care vor cate ceva sau au cate o problema.... Uite un exemplu am intrat 2 Min si fi atent https://2img.net/r/ihimizer/f/multe.jpg/ . Deci ce sa faci ? Raspunzi pe rand ....

PS : Apropo in video nu apare ca DaRk omoara pe cnv.... Si oricum are voie sa faca duele deoarece na primit nici un fel de item Wink Nu e modat nu e nimik. Tot ce are sunt iteme facute de el.
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:15 am

Frag3l nu am spus ca omoara pe cineva chiar daca a omorat...in fine eu aveam o problema si el se distra sa spunem mai pe romaneste...voi ori sunteti grei de cap ori il aparati...putetii da T.C. pentru ca vad ca oricum nu o sa-i faceti nimic...Va saluta Moshu.
Sus In jos
[GA]Nestea

[GA]Nestea


Mesaje : 37
Data de înscriere : 30/01/2011
Varsta : 31
Localizare : http://XpubMt2.Idle.Ro/

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 6:58 pm

Deci Moshule , Moshule cum spuneam esti un copil .. nu numai ca esti INVIDIOS esti si putin cam DISPERAT.. Deci sincer si eu cand intru pe GM am cel putin 50 de msj de la playeri.. Voi credeti ca daca e GM si face o mica greseala e sanctionat.. Deci DaRk munceste destul de mult si online destul timp... Decii : Are si el o scoala o ocupatie mai trebuie sa si invete nu numai sa fie online . Moshule cate corigente ai ?Smile) Deci Moshule lasa-l inpace numai fiti invidiosi pe el.. Apropo DaRk te apreciez ((((((((("Frate eu nu am voie sa lipsesc de pa PC 5 minute?Ink o data dai dovada k esty invidios pe mine si arogant;)..Atat am vrut sa spun
P.S: Oricat m-ai injosi eu nu ma voi cobora la nivelul tau;) ) " Bravo DaRk incodata arati ca esti un baiat de TREABA ! Si sincer mi-e imi place de tine. Tine-o tot asa baiete;) . Cam atat am vrut sa spun . Frag3l eu spun sa-i dam T/C ?... Sa evitam spamu INVIDIEI:)))=)) AHAHA INVIDIOSI:))) Nu poate sa se c*ce omu ca vine Moshu Smile))


Ultima editare efectuata de catre [GA]Nestea in Sam Apr 16, 2011 11:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://XpubMt2.Idle.Ro/
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 8:29 pm

Frate...vad ca n`am cu cine...app n`am nici o corijenta;) si la sugestia cu "t.c." eu spun sa sterge-ti postul;) defapt toate posturile mele pentru ca daca as putea le-as sterge eu...
Sus In jos
[GA]Nestea

[GA]Nestea


Mesaje : 37
Data de înscriere : 30/01/2011
Varsta : 31
Localizare : http://XpubMt2.Idle.Ro/

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:51 pm

Smile)) Asta e ma Moshule daca pui aiurea... nu prea am inteles de ce iai facut reclamatie in fine..
Sus In jos
http://XpubMt2.Idle.Ro/
juSsTSurA

juSsTSurA


Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/04/2011
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Reclamatie <(GM)>DaRk   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 12:06 am

Frate eu nu inteleg ce aveti toti cu dark.. poate se duce si el lA WC.. sare repede moshu si face reclamatie.. veziti de treaba ta si lasal pe dark sa isi faca treaba.. si numai reclama aiurea ca nu o sa primesti si tu mod dak tot te ti de d`astea..:-j !
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 10:21 am

Doamne cat ma straduiesc sa va fac sa intelegeti ca era la pc X( Acum sincer este vreunul care s-a uitat la video??
Sus In jos
[GA]Nestea

[GA]Nestea


Mesaje : 37
Data de înscriere : 30/01/2011
Varsta : 31
Localizare : http://XpubMt2.Idle.Ro/

Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 10:05 am

T/C . Pentru a evita spamu.
Sus In jos
http://XpubMt2.Idle.Ro/
Continut sponsorizat





Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]   Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT] Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie <(GM)>DaRk[REZOLVAT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie <(MOD)>DaRk [REZOLVAT]
» [REZOLVAT]reclamatie DrogU
» Reclamatie ClauBossNr1 [REZOLVAT]
» Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat
» Reclamatie ClauBossNR1 [REZOLVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: