XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Problema conectare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
autoshow




Mesaje : 13
Data de înscriere : 19/04/2011

Problema conectare Empty
MesajSubiect: Problema conectare   Problema conectare Icon_minitimeMar Apr 19, 2011 11:00 pm

Am si eu o problema, mi-am facut cont pe site, am descarcat jocul, am intrat pe el, m-am logat, mi-a zis acolo Conectarea ruleaza. Mi-am facut un caracter pe albastru, ninja, am dat start dupa care ma da din nou pe prima pagina unde sa ma loghez, m-am logat de 6-7 ori, la fel, dupa care am sters caracterul respectiv si mi-am facut alt ninja pe galben (crezand ca regatul albastru e prea plin), aceeasi problema, m-am logat, am dat Start dupa care ma da de la logare de acolo. Am zis ca o fi vreo problema de moment, am intrat la ora 23:50 (acum 5 minute), tot asa m-am logat am dat Start, aceeasi problema.

Astept raspuns (se pare ca nu sunt singurul cu aceasta problema). Am cativa prieteni care joaca acest metin si vreau si eu Smile
Sus In jos
autoshow




Mesaje : 13
Data de înscriere : 19/04/2011

Problema conectare Empty
MesajSubiect: Re: Problema conectare   Problema conectare Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 12:11 am

Am rezolvat, puteti inchide !
Sus In jos
autoshow




Mesaje : 13
Data de înscriere : 19/04/2011

Problema conectare Empty
MesajSubiect: Re: Problema conectare   Problema conectare Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 11:35 am

Faceti si voi ceva, ca 10 ore pe zi e cu probleme, daca lucrati la el faceti-l si voi mai repede ca e enervant.
Sus In jos
Gikă

Gikă


Mesaje : 21
Data de înscriere : 19/03/2011

Problema conectare Empty
MesajSubiect: Re: Problema conectare   Problema conectare Icon_minitimeSam Mai 14, 2011 6:32 pm

Aici este spam Neutral lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema conectare Empty
MesajSubiect: Re: Problema conectare   Problema conectare Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema conectare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Instructiuni de conectare pe server
» o problema
» Problema plz help mee
» Problema majora
» Problema enervanta.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: Cosul de gunoi :: Cosul de gunoi-
Mergi direct la: