XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie REGELE -> Rezolvat

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
[GA]Nestea

[GA]Nestea


Mesaje : 37
Data de înscriere : 30/01/2011
Varsta : 31
Localizare : http://XpubMt2.Idle.Ro/

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: REGELE RECLAMATIE   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:14 pm

Nu-i Chiar asa grav ..... Oricum la a -2 abatare va primi gag .
Sus In jos
http://XpubMt2.Idle.Ro/
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:59 pm

1 abatere . la a doua block chat 24 ore .
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:10 pm

ZePe se vede ca ai ceva cu mn Smile) ! (aici am zis doar un adevar , slow ma injurat de nenumarate ori...pe putin 20 de ori...nimeni nul posteaza...si am zis si eu ce am zis pt ca nu imi merge modul pe chat...probabil daca imi mergea ii dadeam ban ....pt ca repet ma injurat de ogroaza de ori..)...probabil ca daca nu eram eu acum va prostea si acum slow pe fata cu hacku...el juca cu hacku in fata lui zepe iar el nu zicea nimic...asa ca. NAM CUVINTE !
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:13 pm

regele16 a scris:
ZePe se vede ca ai ceva cu mn Smile) ! (aici am zis doar un adevar , slow ma injurat de nenumarate ori...pe putin 20 de ori...nimeni nul posteaza...si am zis si eu ce am zis pt ca nu imi merge modul pe chat...probabil daca imi mergea ii dadeam ban ....pt ca repet ma injurat de ogroaza de ori..)...probabil ca daca nu eram eu acum va prostea si acum slow pe fata cu hacku...el juca cu hacku in fata lui zepe iar el nu zicea nimic...asa ca. NAM CUVINTE !
Da-mi dovada omule!!! eu ti-am dat screen-uri , da-mi un video sau ceva! ca asa pot spune si eu de orice player ca are hack! daca nu ne dai o dovada nu avem cum sa te credem;)!
Sus In jos
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 3:25 pm

Dovada iam dato lu nestea (iam dat web cand avea ala hack ! ) si tu esti mana-n mana cu el.
Nam ce discuta cu tine...am 2 posturi doar de la tn....pt ca ma provocati ..atata tot....
Sus In jos
ZePeQuenicko

ZePeQuenicko


Mesaje : 46
Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 33

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 4:22 pm

regele16 a scris:
Dovada iam dato lu nestea (iam dat web cand avea ala hack ! ) si tu esti mana-n mana cu el.
Nam ce discuta cu tine...am 2 posturi doar de la tn....pt ca ma provocati ..atata tot....
I-ai dat lui Nestea? Pai vrem sa vedem si noi omule nu doar Nestea pentru ca poate fi ruda / prieten ff bun cu tine si sa-i dea degeaba ban;) Deci te astept cu video!
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 5:39 pm

Nestea nu e nici o ruda de-a nimanui si nici un prieten. Hai gura ca sunteti cam nesimtiti,
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
regele16




Mesaje : 7
Data de înscriere : 28/02/2011

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 5:50 pm

zepe nu trebuie sati dovedesc nimic tie. !
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 6:06 pm

Regele - block chat 48h . Sper sa nu mai faci asa pe viitor Wink

T/C !
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie REGELE -> Rezolvat Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie REGELE -> Rezolvat   Reclamatie REGELE -> Rezolvat Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie REGELE -> Rezolvat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie ClauBOSSNR1 [REZOLVAT]
» [REZOLVAT]reclamatie DrogU
» Reclamatie ClauBossNr1 [REZOLVAT]
» Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat
» Reclamatie ClauBossNR1 [REZOLVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: