XpubMt2 - The best of Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

XpubMt2 - The best of Metin2

The new World of Metin !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Husk




Mesaje : 5
Data de înscriere : 04/04/2011

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 11:32 am

- Numele celui reclamat: NuFacDuel
- Motivul: Cod
- Dovada [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Loldo
[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Lol1b
Sus In jos
alexvampir




Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/02/2011

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 12:23 pm

Deci nu stiu cum ma vede el in pamant! toti playerii chiar i-am intrebat dupa ce mi-a zis Husk asta si ei ma vad normal numai asta ma vede in pamant! nu inteleg! Iar aia cu Dmg se poate face de la lag! am si eu poze in care imi ia dmg si el e la 10 m de mine! aia se numeste lag! Ati vazut cnd prinde warriorul stun, si apare dupa cateva secunde............. aia inseamna hack?=))
in fine pozele alea sunt o aberatie si n-au nici o logica cu hack. Decizia GM-ului!!
Sus In jos
alexvampir




Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/02/2011

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 12:27 pm

scuze pt dublu post! am vazut de ce ma vede el in pamant! Noob pt ca asa e! nu foloseste acelasi client! si la DMG la fel. Va dau si exemplu in new map, dai in monstrii si nu-i vezi dar iti ia DMG! lol:o cum zicea el ca am hack! Si el noobu nu foloseste nici macar client de la Xpub.
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 1:35 pm

Deci :

1. In imaginea cu dmg e din cauza lagului care-l ai u de la Pc...
2. Se vede in pamant deoarece nu folosesti u clientul nostru... (lam vazut si eu pe el si nu se vede in pamant )

Sper ca am fost inteles Wink
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Husk




Mesaje : 5
Data de înscriere : 04/04/2011

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 3:10 pm

Fie cum spui tu o sa incerc sa downloadez si eu clientu vostru:) Pana atunci as dori un block chat pt Mazga
eu negociez cu el si el injura apoi intra cu contu cel mare
"Sk1Zz" si iar ma injura

Dovada: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Lol5
[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Lol6
Sus In jos
[GA]Frag3l
Admin



Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/01/2011
Varsta : 29

[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 4:56 pm

Sk1zZ si Uzzy block chat 12h .

Cu injuratu pe chat nu pot face nimik deoarece (a fost pe chat privat). Si u puteai injura akolo dar nu ai fakt screen Wink

T/C !
Sus In jos
http://xpubmt2.idle.ro
Continut sponsorizat





[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]   [RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT] Icon_minitime

Sus In jos
 
[RECLAMATIE]NuFacDuel [REZOLVAT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [REZOLVAT]reclamatie DrogU
» Reclamatie ClauBossNr1 [REZOLVAT]
» Reclamatie SLOW ^^ -> Rezolvat
» Reclamatie ClauBossNR1 [REZOLVAT]
» Reclamatie AvALoN [REZOLVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XpubMt2 - The best of Metin2 :: XpubMt2 :: Reclamatii-
Mergi direct la: